Menu Sluiten
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Functiecomplement: Omgaan met rouw REGIO Geel

6 maart om 08:30 - 16:30

€175,00

Functiecomplement: Omgaan met rouw

In deze opleiding staan we stil bij ons eigen rouwproces en dat van anderen. We bekijken de verschillende gevoelens die aan bod komen wanneer we in een verlies- of rouwproces terecht komen. We streven naar haalbare veranderingen. We staan in deze opleiding stil bij alle mogelijke vormen van verlies en rouw en leren je concrete tips en methodieken die je kan toepassen in de praktijk. Hierdoor krijg je juiste inzichten en kan je meteen aan de slag

Lesgever

Jos Delarbre is medeoprichter van rouwzorg Kempen. Als politie-inspecteur op rust is hij regelmatig in contact gekomen met slecht-nieuws-gesprekken, ziekte en zelfdoding. Als rouw- en verliesconsulent ondersteunt hij families, maar ook patiënten zelf. Jos is ook auteur van het boek “ik verloor mijn moeder tweemaal…”.

Inhoud

  • zelfreflectie naar eigen verlies en het effect van verlies
  • visies op rouw
  • invloed van hechting en de context van rouw
  • positief omgaan met rouwgedrag
  • slecht nieuwgesprek
  • vroegtijdige zorgplanning

Datum en uren

6 maart 2025 van 8u30 tot 16u30

Prijs

€175

Gegevens

Datum:
6 maart
Tijd:
08:30 - 16:30
Kosten:
€175,00
Evenement Categorie:

Locatie

Healtium
Pas
Geel, 2440 België
+ Google Maps
Telefoon
0476234976

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
functiecomplement
Hierbij schrijft u zich in voor de opleiding. De opleiding gaat niet door als er niet voldoende inschrijvingen zijn. U wordt op voorhand ingelicht hierover. Factuur ontvangt u kort voor de datum event.
175,00
12 beschikbaar